Složení rady


  Ing. Petr ČECHMÁNEK  ANO 2011  
  Ivana FOJTÍKOVÁ KDU-ČSL 
 Monika HUBÍKOVÁ ANO 2011 místostarostka 
  Ing. arch. Karel HUMPOLA PROBUDÍME SLAVIČÍN 
  Mgr. Tomáš CHMELA PROBUDÍME SLAVIČÍN starosta
 
 Ing. Martin PROCHÁZKA ANO 2011 
 Martin VICENÍK PROBUDÍME SLAVIČÍN 


Složení RMS v letech 2018 - 2022

25.10.2022 11:50:52 | přečteno 138x | tajemnik | Celý článek
 

Složení RMS v letech 2014 - 2018

20.10.2022 10:50:40 | přečteno 124x | tajemnik | Celý článek
 

Složení RMS v letech 2010 - 2014

16.11.2010 13:32:56 - aktualizováno 9.2.2011 15:26:29 | přečteno 10518x | tajemnik | Celý článek
 
Vytvořeno 7.11.2014 13:33:44 | přečteno 7394x | tajemnik
load