Stomatologické centrum Sixdent v Bojkovicích přijímá nové pacienty

zubař bojkovice reklama

Nemáte zubaře? Stomatologické centrum Sixdent v Bojkovicích přijímá nové pacienty a rádi uvítají i Slavičany.

„Již druhým rokem v centru Bojkovic působí stomatologické centrum Sixdent. Kromě standardních služeb jako je prevence, dentální hygiena, výplně/plomby, protetika, bělení zubů, endodoncie a estetické dostavby zubů, nabízíme také zhotovování intraorálních a panoramatických (velkých) rentgenových snímků přímo na pracovišti a ošetření pomocí dentálního mikroskopu, díky kterému dokážeme zachránit i zuby, které by bez použití mikroskopu byly určeny k vytržení.
Specializujeme se na reendodontické ošetření pomocí dentálního mikroskopu a můžeme tak pomoci pacientům od obtíží spojených s nedostatečně zaplněnými zubními kanálky. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami (kromě pojišťovny Škoda).
Naším cílem je poskytovat svým pacientům nejvyšší možnou úroveň ošetření pomocí moderních technologií a postupů, to vše za respektování individuálních, finančních a časových potřeb každého pacienta.

Objednat se můžete již nyní na telefonním čísle 778 091 098 (pokud se nedovoláte, budete kontaktováni na základě ztraceného hovoru zpět) anebo na info@sixdent.cz, kde nezapomeňte prosím uvést své telefonní číslo.

Sídlíme v Domě s pečovatelskou službou, jen pár metrů od náměstí na adrese: Černíkova 965  Dům s pečovatelskou službou, Bojkovice 687 71.

Těšíme se na Vaši návštěvu!“
Pracovníci Sixdent
Vytvořeno 11.5.2016 12:15:15 - aktualizováno 11.5.2016 12:23:42 | přečteno 5126x | pfeiferovaj
load