Výstavba cyklotrasy z Nevšové k Pozlovicím

Výstavba úseku cyklotrasy z Nevšové směrem k Pozlovicím byla v těchto dnech již zahájena.

Realizace tohoto investičního záměru pod názvem „Cyklotrasa Slavičín - Nevšová - Luhačovice“ je financována z dotací Evropské unie, Operačního programu přeshraniční spolupráce Slovenská republika - Česká republika. Celkové náklady projektu dosahují částky 9,4 mil. Kč. Dokončení této části úseku cyklostezky předpokládáme na podzim letošního roku. Složitější a náročnější je to s výstavbou bazénů, a to venkovního v Pozlovicích a vnitřního v Luhačovicích. Dokončeny mají být až v závěru roku 2010. Na podzim letošního roku by měly být obě investiční akce zahájeny. Alespoň to tak předpokládají představitelé radnic městyse Pozlovice a města Luhačovice. V závěru letošního roku se tak můžeme těšit na zprovoznění dalšího úseku cyklostezky mezi Slavičínem a Luhačovicemi, a to úseku z Nevšové směrem k Pozlovicím.

Ing. Jaroslav Končický

Vytvořeno 30.4.2009 10:06:55 - aktualizováno 30.4.2009 10:11:07 | přečteno 1251x | Marie Rumplíková