Podzimní bronz FC TVD

IMGP6747

Po patnácti kolech účinkování ve třetí lize můžeme konstatovat, že postup z divize nebyl náhodný a rozhodnutí přivést do Slavičína třetí nejvyšší fotbal bylo správné.

Nesplnily se předpovědi pesimistů i nepřejících, že budeme hrát od počátku o záchranu a nemáme v takové soutěži co hledat. Povedlo se složit kvalitní mužstvo, které přinášelo fotbalovou radost vynikajícím návštěvám diváků z širokého okolí.
Podpora vedení města jakoby šla příkladem sponzorům, a byli jsme mile překvapeni jejich přístupem. I když je situace hodně složitá, snažili se přispět k zajištění chodu oddílu podle svých možností. O slavičínském fotbalu se píše obdobně jako před třiceti lety, kdy dorost hrál první dorosteneckou ligu. Nelze vyjmenovat všechny partnery oddílu, díky jimž se třetí liga může ve Slavičíně hrát. Jejich jména najdete na oficiálních stránkách oddílu www.fotbal-slavicin.cz.
Poděkování za podzimní výsledky patří především hráčům a realizačnímu týmu. Chtěl bych ale poděkovat rovněž všem členům výkonného výboru, pořadatelům, správci hřiště i hlasatelům za hladký průběh podzimní sezony.
Čeká nás v zimní přestávce spousta práce. Laťka je hodně vysoko. Věřím, že současné výsledky budou motivací pro mládež všech kategorií, kde se potýkáme s nezájmem o pravidelnou činnost i nedostatkem kvalitních trenérů.
Vedení klubu má v této ekonomicky nepříznivé době náročný úkol - zabezpečit optimální podmínky pro chod mládežnických družstev a zároveň udržet kvalitu A-mužstva, aby na jaře navázalo na vynikající podzimní výsledky. Je to velký závazek všem fanouškům, příznivcům i partnerům.
Ještě jednou velké poděkování všem, kdo jakýmkoliv způsobem podpořili slavičínský fotbal.
PaedDr. Petr Navrátil

Vytvořeno 1.12.2009 10:04:24 - aktualizováno 1.12.2009 10:07:05 | přečteno 3249x | Marie Rumplíková
load