PO STOPÁCH NAUČNÝCH STEZEK LUHAČOVSKÝM ZÁLESÍM

PO STOPÁCH NAUČNÝCH STEZEK LUHAČOVSKÝM ZÁLESÍM

aneb

POZNÁVÁME SVĚT KOLEM NÁS

Luhačovské Zálesí, o.p.s. vyhlašuje velkou letní soutěž pro naše nejmenší, ale zúčastnit se mohou i dospělí! Neváhejte a nepropásněte jedinečnou šanci poznat Luhačovské Zálesí, zasoutěžit si a při troše štěstí i vyhrát jednu ze zajímavých cen.

Na soutěžící a vlastně všechny turisty jsou připraveny Naučné stezky Luhačovským Zálesím, které nabízí hned 27 neobvyklých zastavení, které vás nechají nahlédnout do místních bájí, pověstí, historie či do tajů přírodních a kulturních zajímavostí. Každé zastavení, to je jeden poučný příběh! Poznejte překrásný krajinný ráz Zálesí, přírodní pestrost a unikátní genius loci regionu, kde bije léčivé srdce Moravy. Čekají na vás třeba tři tajemné zříceniny středověkých hradů, spirituální poutní místo se zázračným pramenem, zázračné prameny a studánky a zejména nekonečné množství nádherných přírodních panoramat a výhledů, kterými jsou naučné stezky doslova protkány.

Pro snadnější orientaci jsou Vám na informačních centrech, obecních úřadech a hotelových recepcích k dispozici tištění Průvodci naučnými stezkami, kteří vám poskytnou základní informace a především přehlednou mapu trasy.

Průvodci vám navíc nabídnou soutěžní křížovku, za jejíž vyplnění můžete vyhrát zajímavé ceny. Zúčastnit se této soutěže může každý, kdo správně vyluští tajenku křížovky alespoň z jednoho Průvodce a zašle ji nejpozději do 30. 9. 2011 společně se jménem a adresou na email info@luhacovskezalesi.cz.

Poznejte tajemnou historii Luhačovského Zálesí a soutěžte s námi!

Vytvořeno 20.6.2011 14:39:35 - aktualizováno 20.6.2011 14:42:19 | přečteno 1658x | Marie Rumplíková
load