Slavičín opět ožije slavností Park párty

park párty 2015

5. července 2015 se ve Slavičíně koná tradiční slavnost Park párty... 

Jak je zvykem, tak i letos se ve Slavičíně uskuteční tradiční městská slavnost Park párty. Tato akce se každoročně nese v přátelské atmosféře a těší se velké oblibě i bohaté návštěvnosti. Doufáme a pevně věříme, že tomu tak bude i letos...

Pro rok 2015 je přichystán na Park párty bohatý doprovodný program pro všechny věkové kategorie. Samozřejmostí je bohaté občerstvení – výborné grilované speciality či spousta druhů čepovaných piv. Děti se mohou těšit na malování na obličej, výtvarné dílničky, jízdu na ponících, připravena je i rytířská jízda zručnosti či střelba z repliky katapultu na cíl. V areálu zámeckého parku jsou také k dispozici pouťové atrakce, skákací hrad a další.

Pro dospělé návštěvníky bude přistaveno auto z Bonver Dakar projectu – ukázka závodního vozu z rallye Paříž – Dakar. Připravena bude i výstava vozů z UH Car Uherské Hradiště. V 16.00 hodin začne ukázka Policie České republiky – pořádková policie, hipologie a kynologie.

Hudební program začíná v 10.00 hodin a potrvá po celý den až do brzkých ranních hodin. Těšit se můžete mimo jiné na Jiřího Zonygu a Větry z Jihu, Lucie a Wanastowi Vjecy revival nebo na místní Chmury.

Od rána probíhá paralelně při Park párty nohejbalový turnaj Jerevan cup a také mezinárodní přátelský zápas s Novou Dubnicí v kuželkách. Poté je slavičínská kuželna otevřena veřejnosti.

Srdečně Vás tímto zveme 5. července 2015 do zámeckého parku ve Slavičíně. Program oficiálně začíná v 10.00 hodin. Těšíme se na Vás!

Městské infocentrum Slavičín (zmat) 

Vytvořeno 2.7.2015 15:47:00 - aktualizováno 2.7.2015 15:52:25 | přečteno 1780x | ZakovaZ
load