Léto s divadlem 2013

léto s divadlem

Léto s divadlem ve Slavičíně

Slavičínská Sokolovna sice prochází rekonstrukcí, aby od září poskytla přístřeší všem kultury chtivým Slavičanům, ale divadlo SemTamFór se rozhodlo, že to vůbec neznamená, že se stran kultury nebude ve Slavičíně nic dít.

Ve spolupráci se slavičínským Infocentrem připravilo divadlo SemTamFór divadelní srpen pod širým nebem. Jelikož se obliba open air festivalů a představení šíří po celé republice, řekli jsme si, že Slavičín by neměl zůstat pozadu a připravili jsme čtyři večery s divadlem. Program pro letní hraní jsme sestavili tak, aby si každý divák přišel na své. Hrát se bude jednak v areálu letní scény, která byla v letošním roce upravena tak, že je pro divadlo přímo stvořená, a jednak v areálu Charity nad krytem CO.

Čtyři dny letních divadel zahájí 14. srpna v 21.00 hodin novinka – detektivní komedie Past na osamělého muže v areálu letní scény. Následující pondělí 19. srpna proběhnou dvě představení Psího hřbitova – od 22.00 hodin a od přesné půlnoci proběhne derniéra této inscenace, která se tímto netradičním způsobem rozloučí se slavičínskými diváky.

Třetí hrací den, ve středu 21. srpna od 21.00 hodin jsme nasadili osvědčenou erotickou grotesku Muž sedmi sester, která se zastaví při svých cestách po českých a moravských jevištích kousek od domovské scény, a uvidíte tuto inscenaci v její 30. repríze.

Poslední hrací den, pondělí 26. srpna od 21.00 hodin přijala pozvání inscenace Jessie a Morgiana. Tato hororová záležitost v režii umělecké šéfky Městského divadla Zlín Hany Mikoláškové se bude hrát v areálu Charity nad krytem CO a představí se v ní, mimo jiné také Marek Příkazký – člen ansámblu Městského divadla Zlín a hostující člen divadla SemTamFór. Nikdo, kdo má rád horory a rád se bojí, by neměl toto představení vynechat.

Rozhodně si nenechte ujít tuto možnost a přijďte do divadla pod širým nebem. Celý SemTamFór bude rád, pokud se tato akce osvědčí a budeme z ní moci udělat pravidlo pro další roky.

V případě nepříznivého počasí se představení ruší.

Vstupné na jednotlivé představení jsou v předprodeji na stránkách divadla www.semtamfor.cz nebo ve slavičínském Infocentru za 70 Kč. Vstupné na místě 100 Kč,  studenti 85 Kč.

Program Léta s divadlem:

14. 8. 2013 – 21.00 hodin – Letní scéna – Past na osamělého muže – detektivní komedie – novinka na repertoáru

19. 8. 2013 – 22.00 hodin a 24.00 hodin – Areál Charity – Psí hřbitov – derniéra – divácká kapacita omezena – doporučujeme využít předprodej

21. 8. 2013 – 21.00 hodin – Letní scéna – Muž sedmi sester – 30. repríza

26. 8. 2013 – 21.00 hodin – Areál Charity – Jessie a Morgiana – horor v režii umělecké šéfky Městského divadla Zlín

Těšíme se na viděnou v divadle!

Divadlo SemTamFór

Léto s divadlem 2013

divadlo jessie a morgiana

divadlo jessie a morgiana

 
divadlo muz sedmi sester

divadlo muz sedmi sester

 
divadlo past

divadlo past

 
divadlo psi hrbitov

divadlo psi hrbitov

 
 
Vytvořeno 25.7.2013 8:55:51 - aktualizováno 25.7.2013 9:05:53 | přečteno 2737x | ZakovaZ
load